Hakkımızda

Bizim Tasarruf, ev ve araç sahibi olmak isteyen fakat bugüne kadar herhangi bir birikim yapma fırsatı olmayan bireylerin birikim yaparak hayallerine kavuşmalarını sağlayan kuruluşdur. Bizim Tasarruf sayesinde Türkiye’nin istediğiniz yerinden ev ve araç sahibi olabilirsiniz.

Bizim Tasarruf olarak çözümlerimizi, ihtiyaçlarınıza en uygun şekilde yöneteme bilinciyle geliştirdik. Sürdürülebilirlik ve doğru sonuç alma birikimlerimizden yola çıkarak güçlü yapımız ile zamanın şartlarına uygun çözümleri sunarak müşteri memnuniyeti en üst seviyede tutmayı amaç edindik. Bizim Tasarruf ile sadece ev ve araç sahibi değil, aynı zamanda avantajlı dünyamızdan yeni deneyimler edinebilirsiniz.

Teknolojinin hızla büyüdüğünü görmüş olduğumuz dönemde, yüzümüzü teknolojiye dönerek çalışmalarımızı sürdürmekteyiz. Dijitalleşmeyi bünyemizin üst kriterlerinde barındırıp sizlere teknolojinin en iyi imkanlarını sunmaktayız.

 • Adresimiz

  Genel MüdürlükKüçükbakkalköy Mah. kocasinan cad. selvili sk. no 4 34750 Ataşehir / İstanbul

  0850 811 04 40 bilgi@bizimtassaruf.com

 • İletişim Merkezi

  0850 811 04 40Bizim Tasarruf Bilgi Hattı

  Hemen Arayın! Bize 0850 811 04 40 numaralı çağrı merkezimiz aracılığıyla veya formu doldurarak ulaşabilirsiniz.

 • Hakkımızda

  Bizim Tasarruf’un tasarrufa dayalı faizsiz ev & araç alma çözümleri ile, bir evim & araçım olsun isteyen herkesi bu hayallerine kavuşturacak mükemmel çözümler sunuyor.